Maya Invest Kurum Devralanlar için Nasıl Çalışır

 

 

Kurum devralmak isteyenler için tüm süreçlerimizi güven ve şeffaflık ilkesi ile yürütmekteyiz.

Başvuru sonrası ilk etapta devredilmek istenen kurum hakkında isim, unvan, faaliyet gösterdiği ilçe ve adres gibi belirleyici bilgiler paylaşılmamaktadır.

Söz konusu kurumların değerlerine zarar vermemek adına devir işlemleri gizlilik içinde sürdürülmektedir.

Devir işlemi piyasada duyulan kurumlar için ne yazık ki bazı spekülatif durumlar ortaya çıkabilmektedir. Devreden, devralan, çalışanlar ve kurum öğrencileri için olumsuz durumların oluşmaması için gizlilik prensibine maksimum düzeyde uymaktayız. Örneğin; kurum içindeki personelin bir anda bir grup öğrencisi ile başka bir kuruma transfer olması ne devredenin ne de devralanın yaşamak isteyeceği bir durumdur.

 

BİLGİLENDİRMEYİ NASIL YAPIYORUZ?

Devir konusundan bizimle irtibata geçilmesinin ardından sizlerle kurum ile ilgili birçok bilgiyi barındıran soru-cevaptan oluşmuş dosyamızı yollamaktayız. Dosyada ayrıca hizmet bedelimiz ve komisyon oranlarımız hakkında da bilgi verilmektedir. Hizmet bedelimiz kesinlikle pazarlığa tabi değildir. Dosyayı incelemenizden sonra aklınıza takılan detaylar varsa cevaplamaktayız.

Ön bilgilendirme ile mutabık kaldığımız takdirde, kurum sahibi ile konferans yoluyla görüşülmektedir. İki taraf da görüşmeye devam etmek isterse, karşılıklı talep edilecek bilgi ve belgelerle kuruma çok uzak olmayacak bir noktada yüz yüze görüşme yapılmaktadır. Aynı gün görüşmenin ardından kurum ziyareti organize edilmektedir.

Kurum ziyareti ve sistem inceleme aşamasında devir işlemi için kaparo ödemesi talep edilmektedir.

 

SÜRECİN GÜVENLİĞİ

Kurumlar bizimle yetki belgesi eşliğinde çalışmaktadır. Maya Invest onayı olmadan kurum devir işlemi gerçekleştirilemez.

Devir esnasında, kurumun geçmişinden kaynaklanabilecek sorunlara veya öğrenci çekilmesi ihtimaline karşı bir protokol imzalatılır. Bu protokol, devralan tarafın gelecekte zarar görmesini engellemek amacıyla imzalanmaktadır.

Maya Invest’ in hizmeti noterde imzaların atılması ile tamamlanmaktadır.

 

 

Web Tasarım Sapka.org   ©