Maya Invest Size Güven Vaadeder

 

Maya Invest; Özel Eğitim,  Rehabilitasyon ve Yatılı Bakım Merkezlerinin devirlerinde aracılık yapan bir firmadır.

 

Emlak alım, satım ve kiralama ile yıllar önce başlayan hizmetlerimiz 2012 yılından bu yana özel eğitim kurumlarının devir aracılığı konusunda ağırlık kazanmıştır.

 

Son derece hassas bir süreç yönetimi olan özel eğitim kurumlarında devir, hem alıcılar hem de devredenler bakımından bilgi, deneyim ve uzmanlık gerektirmektedir.

 

Önemli olan kurumun mevcut durumu ve potansiyeli hakkında objektif değerlendirmeler yaparak her iki taraf için en verimli uzlaşı platformunu sağlayabilmektedir. Doğru yönetim, potansiyellerin tespiti ve doğru personel desteği ile özel eğitim kurumları toplumumuzda son derece kıymetli pek çok değer yaratarak faydalı olabilecek durumdadır.

Unutulmamalıdır ki; her kurum çalışanları ve eğitim verdiği öğrenci & veli çevresi için bir markadır. Devir gibi işlemlerin bu çevre üzerinde yaratacağı belirsizlik duygusu da markaya zarar verebilmektedir.

Maya Invest Size Güven Vaadeder

Maya Invest' ın size vaadettiği güven ve gizlilik prensipleri doğrultusunda kurumsal ve kişisel bağlantıda olduğunuz 3. tarafların bilgisi ve buna bağlı manüpülasyon riski olmadan özel eğitim kurumlarının devir işlemleri gerçekleştirilmektedir.

 

 

Uzmanlık Alanımızdaki Kurumlar
Web Tasarım Sapka.org   ©