Değerlerimiz, Misyon ve Vizyonumuz

 

 

Değerlerimiz

Maya İnvest' i bugünlere getiren asla taviz veremeyeceğimiz çekirdek değerlerimizdir. 

Biz, her şeyden önce karşılıklı SAYGI ve GÜVENE inanıyoruz. Çalıştığımız her projede sadece bütün paydaşlar kazandığı zaman doğru bir iş yaptığımızı ve kazandığımızı düşünüyoruz. İş alanımıza özel bir durum olan GİZLİLİK prensibimizden ödün vermiyoruz. UZUN VADELİ İŞBİRLİKLERİ için çalışma prensiplerimize güveniyoruz. Hizmet verdiğimiz bütün kişi ve kurumlara karşı ŞEFFAF oluyoruz. Bizi biz yapan tüm değerlerimize sımsıkı sarılıyoruz.

Misyonumuz

 

Her geçen gün artarak devam edecek hizmet kalitemiz ile siz kıymetli müşterilerimize en iyi kaliteyi sunmak; "müşteri memnuniyeti önceliktir" ilkesi ile tüm ilişkilerimizde adilane, iyi niyet ve anlayışla davranmak; yasalara, ahlak kurallarına daima uymak, müşterilerimiz için değer yaratmak, beklentilerine istikrarla karşılık vermek; ürünlerimize sahip çıkmak ve satış sonrasında da müşterilerimizin yanında olmak görevimizdir.

Hizmetin sürekliliğini sağlamak üzere, gerekli yatırımları gerçekleştirebilmek; çalışanlarımızın ve toplumun, ekonomik ve sosyal gelişmesine yardımcı olmak üzere, güvene dayalı ve kaliteli hizmetin yarınımızı şekillendireceği bilinci, misyonumuzu oluşturmaktadır.

Vizyonumuz

Müşterilerimizin tüm ürün ve hizmet gereksinimlerini karşılayabileceği bir danışman firma olmak; üstün ve kaliteli hizmet vererek, saygınlığımızı devam ettirmek; faaliyet konumuzla ilgili, yasalar doğrultusunda titiz çalışarak, en güvenilir olmanın bilinci ile alanımızda model teşkil etmek; sektörümüzde sürdürülebilir ve yenilikçi bir gelişim sağlayarak hedeflerimize ulaşmak üzere faaliyet gösterilen alanlarda yönetimi üstlenmek ve piyasada lider olmak, vizyonumuzdur.

 

Web Tasarım Sapka.org   ©