Bizim Hikayemiz

 

 

Maya Invest, aracılık hizmetleri alanında uzun yıllar faaliyet göstermiş bir firma olmakla beraber 2012 yılından bu yana özel eğitim kurumlarının devir işlemlerinde uzmanlaşmıştır.

 

Her oluşumun ihtiyaçlardan ortaya çıkması gibi Maya Invest' i bugünlere getiren de bir ihtiyaç fikriydi.

 

Tamamen tesadüfi olarak yakın çevremizde tanık olduğumuz bir kurum devri sırasında ve sonrasında yaşananlar aslında kişi ve kurumların ne tip bir hizmeti almaya ihtiyacı olduğunu anlamamızı sağladı. 

 

Herşeyden önce eksik olan güven unsuru ile aslında aynı şeyi isteyen iki tarafın uzlaşamıyor olması ve sürecin gereksiz uzaması çözümlenmesi gereken en önemli noktaydı.

Gizlilik içinde yürütülemeyen sürecin kurum ve kişilere nasıl zarar verebildiğine tanık olduk. Endişe içinde olan çalışanlar, üzülen aile ve öğrenciler, kontrolü kaybetmekten çekinen kurum yöneticileri ve ne yazık ki piyasada zedelenen kurum itibarı ile çıkmaza giren bir pazarlık aşamasına gelinmişti.

 

 

O zamanlar, dahil olamadığımız ama yakınen izleme fırsatı bulduğumuz bu işlemler sırasında  "Biz olsaydık süreci böyle yönetebilirdik" dediğimizi farkettik.

O güne kadar edindiğimiz tecrübelerimiz, insanlarla iletişimdeki başarımız ve sektörde tespit ettiğimiz eksikleri derhal giderebilme becerimiz ile mevcut iş kolumuza özel eğitim kurumlarının devir işlemlerini de eklemiş olduk.

 

Bugün adımız ve markamız BAŞARI ile sonuçlanacak işleri, vaadettiğimiz GÜVENİ, son derece önem verdiğimiz GİZLİLİĞİ temsil etmektedir.

 

 

 

Web Tasarım Sapka.org   ©