Disleksi Derneği İzmir Temsilciğili

Maya Invest Yatırım ve Danışmanlık      11 Aralık 2022 Pazar      448 

Maya Invest olarak uzun yıllardır Rehabilitasyon Merkezleriyle olan profesyonel iş ilişkilerimizden dolayı, merkezlerin içerikleriyle ilgili konularına da doğal olarak aşina olduk.

Katıldığımız toplantı ve görüşmelerde, disleksi ile ilgili bilgiler edindikçe, gerek kişi, aile, toplum ve kurumlar arası dinamikleri, gerekse ülkemizin farklı yerlerindeki ihtiyaçları gözlemleme imkanları, kendiliğinden gelişti.

 

İzmir merkezli bir firma olarak, çalışmalarını bir süredir takip ettiğimiz disleksi derneğinin, İzmir temsilciliğinin olmayışından yola çıkarak, Maya Invest olarak, Disleksi Derneğinin İzmir'de de katkı sağlamasını arzu ettiğimizden, temsilcilik sorumluluğunu almış bulunuyoruz.

 

 

 

Yaklaşık 10 yıllık bilgi birikimimizi ve ülke genelinde ilişkide olduğumuz kurumların desteklerini yanımıza alarak, bundan sonra disleksili bireylere, derneğin tüzüğü esasınca, elimizden geldiğince destek sunabilmeyi arzu ediyoruz.

 

Hedefimiz, disleksili çocuklarımıza sadece ihtiyaçlarında yanlarında olmanın ötesinde, kendilerini iyi hissedecekleri, güvende ve mutlu olacakları, kaliteli zaman geçirecekleri alanlar sağlamak, çeşitli imkânlar yaratmak.

Bunun için bulunduğumuz şehrin ve iletişimde bulunduğumuz kurumların bize sunabilecekleri tüm olanakları en etkili şekilde değerlendirip, İzmir için disleksi konusunda aktif bir şekilde faaliyetlerde bulunmak için yola çıktık.

 

Destek olan ve olmak isteyen duyarlı kurumların varlığı ile disleksili bireyler için İzmir Disleksi Derneği olarak hizmet edebilmenin heyecanını yaşıyoruz.

Paylaş Paylaş
Yeni Eklenen Yazılar

Özel Çocuklar için Özel Eğitim Kurumları

  Özel eğitim kurumları ülkemizde özel gereksinimleri olan çocukların eğitimleri konusunda faaliyet göstermektedir. Bil...

Özel Eğitim Kurumları Nasıl Eğitim Verir

  Okul çağındaki çocuklardaki hafif öğrenme güçlüğü & disleksi gibi durumlar, genellikle sınıf içindeki aktiviteler...

Neden Maya Invest ile Alım Yapmalıyız?

  Bir kurum almak farklı bir mülk almaya benzemez...resmi bir işletme satın alıyorsunuz ve sık yapılan bir alım olmadığ...

Albatros Eğitim Kurumları

  BİZ KİMİZ? Merkezi Ankara’da bulunan, Bursa-Balıkesir-Sakarya-Samsun-Bolu-Antalya-Gaziantep-Edremit Franchise’leri b...

Albatros Eğitim Kurumlarında Hizmet

    Albatros'ta özel eğitim uzmanı, özel eğitim öğretmenleri, psikolog ve ergoterapistten oluşan kadro ile öğrenme...

Web Tasarım Sapka.org   ©